• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Mediacje

Mediacje

Koordynatorzy ds. mediacji w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu

SSO Marzena Sznajderska
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
tel. 71 37-04-281

SSO Dorota Stawicka-Moryc
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
tel. 71 37-04-246


Uprzejmie informujemy, iż Koordynator ds. Mediacji w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu w ramach pełnionej funkcji nie prowadzi mediacji. Rozwiązanie sporu poprzez mediację – także w sprawach alimentacyjnych – jest możliwe przez zgłoszenie się do pokoju Przystań Mediacji w trakcie dyżuru mediatora bądź też przez bezpośredni kontakt z mediatorem z listy mediatorów prowadzonej przez Prezesa Sądu Okręgowego we Wrocławiu.


Pokój „Przystań Mediacji”

Od dnia 4 kwietnia 2017 r. w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu pełnione są stałe dyżury mediatora w pokoju „Przystań Mediacji”. Celem dyżurów mediatorów jest informowanie stron, pełnomocników oraz osób zainteresowanych o możliwości rozwiązania sporu przez mediację, na czym polega mediacja i ewentualnie przeprowadzenie mediacji.


Dyżury mediatorów

wtorek, środa i czwartek w godzinach od 10:00 do 12:00 i od 12:00 do 14:00

Pokój nr 057 - przyziemie budynku Sądu Okręgowego we Wrocławiu (wejście od strony korytarza na parterze budynku przez szklane drzwi)
tel. 071 37-04-678


Wniosek o przeprowadzenie mediacji - druk do pobrania

Grafik dyżurów mediatorów - plik do pobrania

Lista stałych mediatorów przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu - plik do pobrania

Lista stałych mediatorów prowadzona przez Prezesa Sądu Okręgowego we Wrocławiu zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości z dnia 20 stycznia 2016 r. w sprawie prowadzenia listy stałych mediatorów (Dz.U.2016.122)

Lista Ośrodków Mediacyjnych - plik do pobrania

Pogotowie Mediacyjne - bezpłatne mediacje dla mieszkańców Gminy Wrocław - plik do pobrania

 

Zobacz stopkę...


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player