• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Mediacje

Mediacje

Szanowni Państwo!
Informuję, iż od dnia 4 kwietnia 2017 r. w „Pokoju mediacji” w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu dyżury będą pełnić mediatorzy.
Celem dyżurów mediatorów jest informowanie stron, pełnomocników oraz osób zainteresowanych o możliwości rozwiązania sporu przez mediację, na czym polega mediacja i ewentualnie przeprowadzenie mediacji.
„Pokój mediacji” znajduje się w sali nr 057 - w przyziemiu budynku Sądu Okręgowego we Wrocławiu (wejście od strony korytarza na parterze budynku przez szklane drzwi).

Grafik dyżurów mediatorów w: III kwartale 2017 r.
 
Koordynatorzy ds. mediacji w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu:
SSO Sylwia Jastrzemska
e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
 
Uprzejmie informujemy, iż Koordynator ds. Mediacji w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu w ramach pełnionej funkcji nie prowadzi mediacji. Rozwiązanie sporu poprzez mediację – także w sprawach alimentacyjnych – jest możliwe przez zgłoszenie się do pokoju Przystań Mediacji w trakcie dyżuru mediatora bądź też przez bezpośredni kontakt z mediatorem z listy mediatorów prowadzonej przez Prezesa Sądu Okręgowego we Wrocławiu.
 

Zobacz stopkę...


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player