godło

Sąd Okręgowy we Wrocławiu

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Z dniem 1 kwietnia 2019 r. VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych został przeniesiony z ul. Joannitów 14 na ul. Szybką 6-10 50-421 Wrocław – tel. 71/74-82-010.

Ze względów technicznych w nowej siedzibie Sądu rozprawy nie będą nagrywane aż do odwołania.

Home Struktura organizacyjna Wydziały II Cywilny Odwoławczy

II Wydział Cywilny Odwoławczy


Przewodniczący Wydziału
Patrycja Gruszczyńska-Michurska

Z-ca Przewodniczącego Wydziału
Piotr Jarmundowicz

Przyjęcia stron
Na spotkanie z Przewodniczącym Wydziału zainteresowane strony mogą umawiać się za pośrednictwem sekretariatu wydziału.

Sekretariat Wydziału

Dane kontaktowe
ul. Sądowa 1
50-046 Wrocław
pok. 221, piętro II
tel. 71 37-04-255

fax 71 74-82-952
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Godziny urzędowania
poniedziałek:        7:30 - 18:00
wtorek-piątek:      7:30 - 15:30

Godziny przyjęć interesantów

poniedziałek:       9:00 - 18:00

wtorek - piątek:  8:00 - 15:00

Właściwość Wydziału

Do rozpoznawania w II instancji spraw cywilnych.

Kierownik Sekretariatu
Józefa Kowalska

 

Lista sędziów orzekających w II Wydziale Cywilnym Odwoławczym:

1. SSO Patrycja Gruszczyńska-Michurska przewodniczący wydziału
2. SSO Piotr Jarmundowicz zastępca przewodniczącego wydziału, wizytator ds. cywilnych
3. SSO Izabela Baca wiceprezes Sądu Okręgowego we Wrocławiu
4. SSO Małgorzata Brulińska wizytator ds. egzekucyjnych
5. SSO Beata Burian wizytator ds. cywilnych
6. SSO Krzysztof Kremis wizytator ds. wieczystoksięgowych
7. SSO Dorota Stawicka-Moryc kierownik szkolenia, koordynator ds. mediacji
8. SSO Katarzyna Wręczycka wizytator ds. egzekucyjnych
9. SSO Piotr Korybut - Kotulewski wizytator ds. obrotu prawnego z zagranicą
10. SSO Beata Stachowiak  
11. SSO Czesław Chorzępa  
12. SSO Jarosław Jaroń  
13. SSO Anna Kuczyńska  
14. SSO Monika Kuźniar  
15. SSO Jolanta Bojko  
16. SSO Marek Kurkowski  
17. SSO Małgorzata Dasiewicz-Kowalczyk  
18. SSO Agnieszka Chreczańska-Cholewa  
19. SSO Grzegorz Karaś  
     

 

 

Zobacz stopkę...


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player