• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

X Wydział Gospodarczy

Przewodniczący Wydziału
Elżbieta Czaplicka

Z-ca Przewodniczącego Wydziału
Renata Szczerbowska

Kierownik Sekcji do Spraw II instancji
Ewa Gonczarek


Przyjęcia stron
Przewodniczący Wydziału przyjmuje strony w każdą środę w godzinach od 10:00 do 12:00 po uprzednim umówieniu się za pośrednictwem sekretariatu wydziału.


Sekretariat Wydziału
Dane kontaktowe
ul. Sądowa 1
50-046 Wrocław
pok. 122, piętro I

tel.  71 37-04-500
faks 71 74-82-960

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Sekretariat Sekcji do Spraw II Instancji
Dane kontaktowe
ul. Sądowa 1
50-046 Wrocław
pok. 119, piętro I

tel.  71 37-04-500
faks 71 74-82-960

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Godziny pracy:
poniedziałek:          7:30 - 18:00
wtorek-piątek:        7:30 - 15:30

Godziny przyjęć interesantów:

poniedziałek:        9:00 - 18:00

wtorek - piątek:   8:00 - 15:00

Właściwość Wydziału
Do rozpoznawania spraw gospodarczych oraz spraw z zakresu prawa gospodarczego i cywilnego należących do sądu gospodarczego

Kierownik Sekretariatu
Małgorzata Skibiszewska

Lista sędziów orzekających w Wydziale X Gospodarczym:
 
  1. SSO Elżbieta Czaplicka                       przewodniczący wydziału
  2. SSO Renata Szczerbowska                zastępca przewodniczącego wydziału
  3. SSO Ewa Gonczarek                           kierownik Sekcji ds. II instancji
  4. SSO Wojciech Łukowski                     wiceprezes Sądu Okręgowego                      
  5. SSO Artur Tomanek                             wizytator ds. gospodarczych
  6. SSO Paweł Pszczołowski                    wizytator ds. gospodarczych
  7. SSO Ewa Kłak – Dybka                      koordynator ds. mediacji
  8. SSO Magdalena Cichocka
  9. SSO Irena Giernatowska 
  10. SSO Dariusz Rutkowski
  11. SSO Anna Górna                                
  12. SSO Katarzyna Zawiślak
  13. SSO Paweł Wiśniewski
  14. SSO Małgorzata Kopalska – Ćwik 
  15. SSO Agnieszka Bluj – Miś

 

 

Zobacz stopkę...


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player