godło

Sąd Okręgowy we Wrocławiu

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Z dniem 1 kwietnia 2019 r. VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych został przeniesiony z ul. Joannitów 14 na ul. Szybką 6-10 50-421 Wrocław – tel. 71/74-82-010.

Ze względów technicznych w nowej siedzibie Sądu rozprawy nie będą nagrywane aż do odwołania.

Home Informacje prasowe Komunikat Rzecznika Prasowego SO we Wroc...

Komunikat Rzecznika Prasowego SO we Wrocławiu z wykazem dokumentów zamieszczonych w dniu 17 maja 2018 r. na stronie SR dla Wrocławia-Fabrycznej dotyczących GETBACK S.A.

Komunikat Rzecznika Prasowego Sądu Okręgowego we Wrocławiu
z wykazem dokumentów zamieszczonych w dniu 17 maja 2018 r. na stronie Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Fabrycznej dotyczących GETBACK S.A.


W dniu 17.05.2018 r. na stronie Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Fabrycznej zostały zamieszczone informacje dot. postępowania GETBACK SA we Wrocławiu:

  1. Informacja udostępnienia dalszych załączników do wniosku o otwarcie przyspieszonego postępowania układowego GETBACK S.A. z siedzibą we Wrocławiu.

W związku z pismem wierzyciela o upublicznienie na stronie internetowej Sądu załączników nr 3-8 dołączonych do wniosku GETBACK SA we Wrocławiu o otwarcie przyspieszonego postępowania układowego, w dniu 11.05.2018 r. sędzia referent uwzględnił wniosek w ten sposób, że zarządził publikację na stronie internetowej załączników, które na stronie 10 akt zostały opisane jako załączniki nr 3 – 5 i 8, natomiast odmówił zgody na publikację załączników nr 6 i 7 (spis wierzycieli i wykaz wierzytelności spornych) ze względu na zawarte w tych załącznikach dane osobowe.

  1. Postanowienie z dnia 09.05.2018 r. o otwarciu przyspieszonego postępowania układowego wobec GETBACK S.A. z siedzibą we Wrocławiu wraz z pisemnym uzasadnieniem.
  2. Zarządzenie Przewodniczącego Wydziału z dnia 14.05.2018 r. dot. przyspieszonego postępowania układowego GETBACK SA we Wrocławiu.
     
 

Zobacz stopkę...


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player