godło

Sąd Okręgowy we Wrocławiu

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Z dniem 1 kwietnia 2019 r. VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych został przeniesiony z ul. Joannitów 14 na ul. Szybką 6-10 50-421 Wrocław – tel. 71/74-82-010.

Ze względów technicznych w nowej siedzibie Sądu rozprawy nie będą nagrywane aż do odwołania.

Home Aktualności
Aktualności

Posiedzenie Rady Ławniczej przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu w dniu 29 kwietnia 2019 r. o godz. 16.00

Z A W I A D O M I E N I E

o posiedzeniu Rady Ławniczej przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu w dniu 29 kwietnia 2019 r. o godz. 16.00 w pokoju nr 048 zlokalizowanym w przyziemiu w budynku Sądu Okręgowego we Wrocławiu przy ul. Sądowej 1.

UWAGA UWAGA UWAGA - Zmiana lokalizacji Wydziału VIII

Informujemy, że w dniu 29 marca 2019 r. (piątek) Sąd Okręgowy z siedzibą przy ul. Joannitów 14 będzie nieczynny, z uwagi na przeprowadzkę do nowej siedziby. W tym dniu odbędą się tylko wyznaczone wcześniej ogłoszenia wyroków. W sprawach pilnych, jedynie w tym dniu, informację można będzie uzyskać pod numerem telefonu 71 3704500

Starostwo Powiatu Wrocławskiego zaprasza na konferencję pt.: "Mediacje w sferze publicznej. Szanse i zagrożenia"

Starostwo Powiatu Wrocławskiego zaprasza na konferencję pt.: "Mediacje w sferze publicznej. Szanse i zagrożenia", która odbędzie się w siedzibie Starostwa Powiatowego we Wrocławiu przy ulicy Kościuszki 131 w dniu 5 kwietnia 2019 r. w godzinach 10:00 - 14:00.
Zaproszenie na konferencję skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych tematyką mediacji. 

Uchwała nr 2 Zgromadzenia Przedstawicieli Sędziów okręgu Sądu Okręgowego we Wrocławiu

Wykonując zobowiązanie nałożone na Prezesa Sądu Okręgowego we Wrocławiu przez Zgromadzenie Przedstawicieli Sędziów okręgu Sądu Okręgowego we Wrocławiu, poniżej publikuję uchwałę nr 2 podjętą dnia 11.03.2019 r. przez ww. Zgromadzenie, o następującej treści:


„Zgromadzenie Przedstawicieli Sędziów okręgu Sądu Okręgowego we Wrocławiu popiera uchwały podejmowane przez organy samorządu sędziowskiego kwestionujące konstytucyjność rozwiązań przyjętych w ustawie z dnia 08.12.2017 r. o zmianie ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa oraz niektórych innych ustaw i wstrzymuje się od opiniowania kandydatów na wolne stanowiska sędziowskie w okręgu Sądu Okręgowego we Wrocławiu do czasu rozstrzygnięcia przez Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej pytań prejudycjalnych skierowanych przez Sąd Najwyższy, naczelny Sąd Administracyjny i sądy powszechne w przedmiocie wątpliwości związanych z procesem wyłaniania sędziowskich członków obecnej Krajowej Rady Sądownictwa.”Strona 2 z 8

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player