• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Oferty pracy
Oferty pracy
Ankieta personalna dla osób ubiegających się o pracę w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu.


Komunikat w sprawie wyników - stażysta (sekretarz sądowy) w X Wydz. Gospodarczym

Komunikat w sprawie wyników konkursu na staż urzędniczy (sekretarz sądowy) w X Wydziale Gospodarczy w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu  -  KOMUNIKAT .

Sprostowanie komunikatu z posiedzenia komisji konkursowej z dnia 25 listopada 2014 r. w sprawie III etapu konkursu na stanowisko stażysty (sekretarza sądowego) w X Wydziale Gospodarczym w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu

Sprostowanie komunikatu z posiedzenia komisji konkursowej z dnia 25 listopada 2014 r. w sprawie III etapu konkursu na stanowisko stażysty (sekretarza sądowego) w X Wydziale Gospodarczym w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu  - SPROSTOWANIE KOMUNIKATU.

Komunikat dot. III etap konkursu - stażysta (sekretarz sądowy) w X Wydz. Gospodarczym

Komunikat z posiedzenia komisji konkursowej z dnia 25 listopada 2014 r. w sprawie III etapu konkursu na stanowisko stażysty (sekretarza sądowego) w X Wydziale Gospodarczym w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu  -  KOMUNIKAT .

Komunikat dot. II etapu konkursu - stażysta (sekretarz sądowy w X Wydz. Gospodarczym)

Komunikat z posiedzenia komisji konkursowej z dnia 30 października 2014 r. w sprawie II etapu konkursu na stanowisko stażysty (sekretarza sądowego w X Wydziale Gospodarczym) w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu - KOMUNIKAT.Strona 1 z 37

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player